Ana sayfa Dizi Haberleri Birçok dizide olan ama iyi ki Bizim Hikaye dizisinde olmayan durum!

Birçok dizide olan ama iyi ki Bizim Hikaye dizisinde olmayan durum!

tarafından ker_def
Bizim Hikaye dizisi iyi bunu bir kez daha hatırlattı!
Televizyon Gazetesi Analiz

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı Bizim Hikaye dizisi 34. yeni bölümü 17 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’da izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak.

Barış, Filiz ile sevgili olduklarını ve evlenmek istediklerini babaanneye anlatıyor. Ancak Ayşen Gruda’nın canlandırdığı Yedi Bela Aysel, ‘olmaz” diyerek hemen gelenekleri hatırlatıyor. Nerede çikolata, nerede kız isteme töreni? Barış ve Filiz bu konuya da çözüm buluyor ancak anne ve babası ile görüşmediği için Filiz’i istemeye onlar gidemiyor. Tabii bu durum babaannenin pek de hoşuna gitmiyor.

Birçok dizide entrikalardan bıkan izleyiciler, Bizim Hikaye ile nefes aldı. Aile dizisi tadındaki Bizim Hikaye’nin gelenek ve göreneklerimizi hatırlatmış olması da gençlere bir mesaj niteliğindeydi… Bizim Hikaye’nin gördüğü ilginin sebeplerinden birisi de entrika dalgasından daha çok, günlük hayatta karşımıza çıkan konuları işlemesi… Bu noktada dizinin diğer yapımlardan ayrıldığına şahit oluyoruz.

İzleyiciler de Filiz ve Barış’ın evlenmesini çok arzu ediyor. Bakalım Aysel buna izin verecek mi?

Ancak bazı izleyiciler onların evlenmesinin yanlış olacağı düşüncesinde. “Barış, Filiz’i isteyecek ama inşallah şimdi evlenmezler. Evlenirlerse final olur” diyerek endişesini dile getirdi.

Babaannenin Filiz’i öyle kolay vermemesi gerektiğini, Barış’ın anne ve babasının rızasının da olmasını önemseyen izleyiciler yeni bölümde neler olacağını büyük bir merakla bekliyor.

İşte 34. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Servet ve Ömer’in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz’i Ömer’den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur.

BİZİM HİKAYE TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Birçok dizide olan ama iyi ki Bizim Hikaye dizisinde olmayan durum! 7

Fikri, yanına Şeyma’yı da alıp Şükran’ı aramaya koyulur. Şükran’a önce ÖMer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir.

Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikri’nin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

Tülay’ın hamile olduğunu öğrenen Tufan sevinçten havalara uçar. Bakmak zorunda kalacağı ailesi için daha çok para kazanmanın yollarını ararken başını belaya sokacaktır.

Çocuklar anneler gününde hem Aysel’e hem de Filiz’e tatlı bir sürpriz yaparak onları mutlu ederler. Hep birlikte Filiz’in anneler gününü kutlarken Şükran’la ilgili şoke edici haberler alırlar. Elibollar kendilerini yine karmaşık durumların içinde bulmak üzeredir…