Ana sayfa Dizi Haberleri Engin Akyürek’in yeni dizisi Kaçış’ın setinde zor anlar!

Engin Akyürek’in yeni dizisi Kaçış’ın setinde zor anlar!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ekranların en karizmatik oyuncularından Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin çekimleri Gaziantep’te devam ediyor. Ancak Gaziantep’teki ağır kar yağışı dizinin setinde herkese zor anlar yaşattı.

Ağustos ayında Türkiye’de yayınına başlayacak olan uluslararası dijital yayın platformu Disney Plus için çekilen Kaçış dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Dizinin çekimleri halen Gaziantep’te gerçekleştiriliyor.

Dizinin çekimlerine bir süre önce başlandı. Ancak dün akşam Gaziantep’te yaşanan yoğun kar yağışı Kaçış dizisi ekibinin zor anlar yaşamasına neden oldu. Ağır kar yağışı nedeniyle dün yapılacak olan çekimler iptal edilirken ekip güçlükle otele geri dönebildi. Kaçış dizisinin seti böyle görüntülendi.

Disney Plus’un ilk Türk yapımı dizisi olma özelliği taşıyan Kaçış’ın hikayesi de Engin Akyürek’e ait. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı Kaçış dizisinde Adem Yılmaz ile Sezgin Uzun Bekiroğlu çifti de birlikte yer alarak kendi kariyerleri adına bir ilke imza atacak.

Senaryosu Ali Doğançay tarafından kaleme alınan Kaçış dizisinde savaş muhabiri olan iki karakterin yaşadıkları anlatılıyor. Dizinin çekimlerine birkaç hafta önce Gaziantep’te başlandı. Kaçış dizisi için Gaziantep’de bir savaş bölgesi atmosferi yaratıldı.

Aksiyon sahneleriyle dolu olacağı belirtilen dizi sekiz bölümden oluşacak. 03 Medya ve Same Film’in Disney Plus için çekeceği dizide Akyürek ile Helvacıoğlu, Mehmet ve Zeynep isimli savaş muhabirlerini canlandıracak.