Ana sayfa Dizi Haberleri Eslem Akar ve Emrah Kaman’ın oynadığı Aile Şirketi dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu!

Eslem Akar ve Emrah Kaman’ın oynadığı Aile Şirketi dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu!

tarafından zk zk

Televizyon ekranlarındaki dizilerin yanı sıra dijital platformlar için çekilen pek çok yerli dizi de gündemden düşmüyor. Bu diziler arasında komedi türüyle de dikkat çeken bir yapım olan Aile Şirketi, BeinConnect’te yayınlanmakta. Dizinin birinci sezonu ilgiyle izlenirken, 2. sezon yayını da merakla bekleniyordu.

Sevindiren haber kısa süre önce geldi. Dizinin yeni sezon yayınının 17 Aralık’ta başlayacağı öğrenildi. Genç kuşak oyuncuların yoğunlukta olduğu dizi, beIN CONNECT’te yayınlanan ve ilk sezonuyla “En çok izlenen içeriklerin” arasına girmeyi başardı.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT’te yayınlanan ve ilk sezonuyla harika bir izlenme performansı çıkaran “Aile Şirketi”, 2. sezon hazırlıklarına başladı. beIN ORIGINAL içeriği olan, eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni nesil komedi dizisi “Aile Şirketi” ekibi 13 Kasım’da 2. sezon çekimleri için kamera karşısına geçti.

beIN CONNECT’in her yeni bölümüyle birlikte izleyici sayısını artırmayı başaran ve başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizide, Hande (Özlem Öçalmaz), turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır.

Babasından aldığı destek sayesinde Hai Turizm adında bir turizm acentesi açan Hande’ye koşulan tek bir şart vardır, o da kardeşi Harun (Emrah Kaman) ile çalışmak. Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerden tam puan alan ‘Aile Şirketi’, ikinci sezonunda da izleyenleri güldürmeye devam edecek.

Ortalama 20 dakikadan oluşan bölümleriyle, yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı; senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi’ni izlemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler için ilk sezonun tamamı beIN CONNECT’te.