Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Evlilik Hakkında Her Şey’in Yalın’ı Bertan Asllani’nin yeni dizisi Kasım’da Gain’de!…

Evlilik Hakkında Her Şey’in Yalın’ı Bertan Asllani’nin yeni dizisi Kasım’da Gain’de!…

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çekimleri tamamlanan GAİN’in yepyeni dizisi ‘Etkileyici’ nin yayın tarihi netleşti.  Yönetmenliğini Hande Türkel’in, başrollerini Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin üstlendiği dizi Kasım ayında izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Murat Kepez ve Zeynep Koçak’ın birlikte kaleme aldığı dizide Influencer Leyla Demir’in büyük bir futbol kulübü karşısında adalet arayışını izleyeceğiz.

Evlilik Hakkında Her Şey'in Yalın'ı Bertan Asllani'nin yeni dizisi Kasım'da Gain'de!... 8

Yılın Influencer’ı seçilen ‘Leyla Demir’ ve yıldız futbolcu ‘Emre Kunda’nın beraber eğlendikleri bir gecenin sonrasında yaşadıklarını anlatan dizi, ülkenin en popüler iki figürünün takipçilerinin de olaya dahil olmasıyla birlikte, sosyal medya ‘linç’  kültürünün o geceyi bir skandala dönüştürmesini ve genç bir kadının hayatını nasıl etkilediğini konu alıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey'in Yalın'ı Bertan Asllani'nin yeni dizisi Kasım'da Gain'de!... 9

Başrollerini Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin üstlendiği Etkileyici’nin oyuncu kadrosunda Ali Barkın, Nazlı Tosunoğlu, Alptekin Serdengeçti, Melis Özçimen, İlker Kızmaz, Levent Can, Mehmetcan Mincinözlü, Serap Matyaş ve Muharrem Bayrak gibi deneyimli isimler ve sürpriz konuklar yer alıyor.

İzleyiciyi ekran karşısına kitleyecek olan ‘Etkileyici’  ilk sezonuyla Kasım’da GAİN’de!