Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Hazal Filiz Küçükköse ile eşi Tuan Tunalı birbirlerine ağır sözler söyledi

Hazal Filiz Küçükköse ile eşi Tuan Tunalı birbirlerine ağır sözler söyledi

tarafından ker_def

Boşanma davası süren Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse yine atıştı.

Güzel oyuncu, “Dışı sizi içi beni yakar” dedi. Tunalı, cevap verdi: ‘Sizi bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda yere bırakırlar’.

Takvim’in haberine göre güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile boşanmak için gün saydığı 4 yıllık eşi Tuan Tunalı arasındaki kavga büyüyor. Geçtiğimiz yıl ayrılma kararı alan Küçükköse, oyuncu eşine boşanma davası açmıştı. Tunalı ise avukatı aracılığıyla akıllara ihanet iddialarını getiren şu açıklamayı yapmıştı: “Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz.”

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

İhanet iddiası karşısında sessiz kalan Küçükköse, suskunluğunu geçtiğimiz gün bozdu. Ünlü oyuncu “Evliliğim dışarıdan iyi gözükse de dışı sizi yakar, içi beni” diyerek boşanmanın şiddetli geçimsizlikten kaynaklandığını ima etti.

ÇIKAR İÇİN AYRILIK MI?

Küçükköse’ye eşinden yanıt gecikmedi. Tunalı, önceki gün eşine şu sözlerle göndermede bulundu: “Kartal avını öldürmeden önce göğün en tepesine çıkarıp aşağı bırakırmış. Bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda yere bırakırlar…” Tunalı’nın çıkar için ayrılık iması bu kavganın devam edeceğinin sinyalini verdi. Bunun üzerine gözler Küçükköse’ye çevrildi.