SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 06:16

SON HABERLER

Kanal D’nin yeni dizisi Zümrüdü Anka’da Melis Sezen muamması! Leke dizisi ne olacak?

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Yeni sezon dizileriyle ilgili haberler gelmeye başladıkça izleyiciler de heyecan ve merak içinde bekliyor..

Kanallar hazırlıklarını sürdürürken, yavaş yavaş oyuncular da şekillenmeye başlıyor.

Kanal D’nin yeni dizisi Zümrüdü Anka ile ilgili de yeni gelişmeler yaşanıyor.

Ancak Melis Sezen’in adının geçmesiyle birlikte kafaları karıştıran bir durum ortaya çıktı.

Pastel Film’in Kanal D için çekeceği Zümrüdü Anka isimli dizinin başrolü için Seçkin Özdemir ile konuşulduğu gündeme geldi.

Özdemir, Ateşböceği dizisinin ardından iki dizi hüsranı yaşamıştı. Rol aldığı Tehlikeli Karım ve Can Kırıkları dizisi kısa sürede ekrandan kaldırılmıştı.

Ünlü oyuncunun ismi bu kez Zümrüdü Anka dizisiyle ilgili geçmekte.

Seçkin Özdemir’in dizideki partneri için ise Melis Sezen ile görüşüldüğü Medyatava yazarlarından gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya paylaşımıyla öğrenildi.

İletilen kulis bilgisine göre, Cemal Şan’ın yönetmenliğini yapacağı ve çekimleri Kapadokya’da yapılacak dizinin başrol kadın oyuncusu için Melis Sezen’e teklif gitti.

Senaryosunun Can Sinan’ın yazdığı iddialı proje için Melis Sezen’in isminin geçmesi, Kanal D açısından ilginç bir duruma işaret etmekte.

Zira Melis Sezen, sezon finali yapan Leke dizisinde Burak Sevinç ile birlikte oynuyor.

Leke’nin önce final yapacağı sanılıyordu ama sezon finali yapması dikkatleri çekmişti.

Zümrüdü Anka dizisi için Melis Sezen’in adının geçmesi, Kanal D’nin Leke dizisini yeni sezonda yayınlamayacağı anlamına mı geliyor?

Sezon finali yapan diziden Kanal D umudunu kesti ve yeni bölümler çekilmeyecek mi?

Bu sorunun yanıtı önümüzdeki günlerde yanıt bulacaktır muhtemelen ama yaşanan gelişmeler de Leke dizisinin akıbetinin belirsizliğini işaret etmekte!

İlgili Haberler