Ana sayfa Dizi İzle Masum 18 Temmuz Cumartesi 118. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 18 Temmuz Cumartesi 118. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 18 Temmuz Cumartesi tarihli 118. bölümüyle ekranda yer almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz. Masum’da bugün Rashi Cigar’ın güvenini kazanmak için elinden geleni yapar. Cigar ise ondan uzaklaşmak için bir iş seyahatine çıkmak üzere hazırlık yapar. Rashi Cigar’ın gitmesini önleyebilecek mi?

Rashi Cigar’ın güvenini yeniden kazanmak için Gopi’den yardım ister. Gopi ona yardım etmeye söz verse de Cigar ikilinin tüm çabalarını boşa çıkarır. Kokila Rashi’nin değişip değişmediğini anlamak için ona bir tuzak kurar. Rashi Gopi’nin uyarısıyla Kokila’nın tuzağına düşmekten son anda kurtulur. Cigar ise iş seyahatine gidip evden ve Rashi’den uzaklaşmak ister. Cigar’ın gidişinin evlilikleri için büyük bir tehlike olduğunu düşünen Rashi ona engel olacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel