Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler dizisinin set ortamı bildiğiniz gibi değil!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin set ortamı bildiğiniz gibi değil!

tarafından ker_def
‘Ufak Tefek Cinayetler’in manikürcü Esra’sı Derya Beşerler, izleyicinin entrikası bol işleri sevdiğini söyledi. Oyuncu, “En çok tutanlar bu tarz diziler oluyor” dedi.

Milliyet’ten Senem Aydın’ın röportajı…

– ‘Ufak Tefek Cinayetler’de sizi çeken ne oldu?

Çok güzel bir proje. Farklıydı. Kadroyu da duyunca ‘Hayır’ demek istemedim. Benden çok başka birini oynuyorum, o anlamda da farklı bir deneyim oluyor.

– Dizi reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Entrikası bol işleri seviyor muyuz sizce?

Baktığınızda en çok tutan işler, entrikası bol projeler… Seviyoruz bence… Canlandırdığım Esra da bu entrikanın içinde… ‘Haber taşımacı’ diyorum ona… Mesleğinin yanı sıra o kadınlara hizmet ederek kendini var etmeye çalışıyor.

– Dizi süreleri uzadıkça, senaryoda sıkıntılar olabiliyor. Eleştirilere ne diyeceksiniz?

Senaristlerin tıkandığı noktalar olabilir, bu hemen hemen her dizide yaşanıyor. İster istemez seyirci aynı heyecanı bekliyor. Ama maalesef bu zaman dilimi için bir senaryo yazmak hiç kolay değil. Tüm senaristler için imkansızı başarıyorlar diyebiliriz aslında.

– Sizce dizideki gibi kadın kadının kurdu mu?

Yüzde 100 diyemem ama bu karakterlerdeki kadınlar yok değil. Ben de izlerken ‘Bu kadar kötülük yapan var mıdır?’ acaba diye düşünürken, biri kalkıp ‘Bizde de bir Merve var, aynı böyle’ diyebiliyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

– Sette ortam nasıl?

İzlediğimiz hikayenin aksine herkes çok iyi. Kamera arkasında, bütün oyuncular uyumla çalışyor. Değer verdiğim oyunculardan çok iyi yorumlar aldım, o da ayrı keyif veriyor.