Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisinde ‘işte böyle gömülür!’ dedirten Gülgün, kayınvalide imajını baştan yazıyor!

Yalı Çapkını dizisinde ‘işte böyle gömülür!’ dedirten Gülgün, kayınvalide imajını baştan yazıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, Cuma akşamlarının yeni favorisi oldu. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un yer aldıkları Yalı Çapkını dizisinin dün akşam 6. bölümü yayındaydı. Dizinin yeni bölümü, izleyicilerden yine yüksek bir ilgi görerek tüm kategorilerde ilk sıraya oturmayı başardı.

Yalı Çapkını dizisinde Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Gülçin Santırcıoğlu da öne çıkan rollerde yer alıyorlar. Özellikle Gözde Kansu, dizide çok başka bir kayınvalide profili çiziyor! Bugüne kadar dizilerde gelinine yapmadığı eziyet kalmayan, arkasından çevirdiği işlerle evliliği bile bozacak duruma getiren kayınvalide imajı, ekranda Gülgün ile yıkılıyor giderek!

Gözde Kansu, rolünü o kadar iyi oynuyor ki izleyici tarafından da büyük takdir görüyor! Sosyal medyada Ferit ve Seyran çiftinden sonra en çok konuşulan Yalı Çapkını dizisinin karakteri Gülgün olmaya başladı! 6. bölümde, Seyran’ın ailesi ile birlikte yemeğe giden aileyi Pelin rahat bırakmadı!

Hep birlikte yemeğe gitmelerine bozulan Pelin, hemen mekana gitti koşarak! Arkadaşları ile birlikte yemeğe gelmiş gibi davranan Pelin’in bir anda masanın yanına gelip selam vermesiyle herkes gerildi! Seyran’ın ailesinin, Pelin ve Ferit’in sevgili olduğunu öğrenmemeleri için Gülgün durumu kurtarmaya çalıştı.

Pelin ve Ferit’in kolejde birlikte okuduklarını, Ferit’in ona abilik yaptığını söyleyerek tanıtan Gülgün, o gergin anlarda durumu o kadar iyi toparladı ki herkesin içinin yağları eridi! Özellikle “Seyran da kızımız, gelinimiz, Ferit’in eşi” sözleriyle Pelin’in yarattığı gerginliği tersine çevirdi!

İzleyiciden son haftalarda Gülgün karakterine pek çok mesaj geliyor. Kayınvalide olarak duruşu ile büyük takdir toplayan Gülgün, evin en pozitif, en vicdanlı, en insancıl kişisi olarak çok seviliyor. Seyran’ı da koruyan ve ona annelik yapan Gülgün, bilinen kayınvalide profillerinden çok farklı tavırlarıyla izleyici tarafından büyük beğeni topluyor…

Bu arada Yalı Çapkını dizisinin 29 Ekim akşamı yayınlanan 6. bölümü, sezonun en yüksek çıkışını yaparak diziler arasında ilk sıraya yerleşen reytingleriyle dikkatleri çekti! Bu başarı, Yalı Çapkını dizisinin resmi hesabından da izleyiciye teşekkürle kutlandı…

Yalı Çapkını dizisinde Gülgün karakterine gelen bazı yorumları, aşağıda görebilirsiniz…

blank

blank

blank

blank