Ana sayfa Dizi Fragmanları Engin Akyürek’in Kaçış dizisinden yeni fragman yayınlandı!

Engin Akyürek’in Kaçış dizisinden yeni fragman yayınlandı!

tarafından ker_def

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayan The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ yayınlanmaya başladığı günden bu yana dikkat çeken hikayesiyle seyircilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Aksiyon ve gerilim dolu diziden yeni fragman yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu ise Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın merakla takip edilen dizisi ‘Kaçış’tan yeni resmi fragman yayınlandı.

Diziden paylaşılan fragman aksiyon ve gerilim dolu atmosferiyle izleyenlerin hafızasına kazınacak sahnelerin habercisi oldu. Mehmet (Engin Akyürek) Türkiye’ye geri dönmek için Hattat bölgesinden kaçmaya çalışırken Zeynep’in (İrem Helvacıoğlu) ona ‘Ben yapamayacağım, gelemem’ sözleri hikayenin gidişatı bakımından yeni bölümlere dair merakı artırıyor.

Sınır ötesine gizlice geçen bir grup gazetecinin baskın sonucu radikal örgütün eline düşmeleri sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri ile izleyenleri derinden etkileyen dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.