Ana sayfa Dizi İzle Masum 10 Aralık Perşembe 263. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 10 Aralık Perşembe 263. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 10 Aralık Perşembe tarihli 263. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk detayları videoda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Peki bu bölümde başka neler izleyeceksiniz?İşte detaylar: Rada ve Tripti Mira’yı öldürmek için her fırsatı değerlendirir. Mira’nın yaz kampına gideceğini öğrenen Rada nasıl bir plan yapacak? Rashi ve Jigar Kokila’nın baskılarından kaçmak için çocukları kampa götürmek ister. Fakat Kokila da peşlerine takılır. Mira Rada’nın tavırlarından şüphelenir. Rada Mira’dan kurtulmak için onun limonatasına zehir koyar.

Gopi Mira’nın limonata içmeye gönülsüz olduğunu görünce Rada’nın ısrarlarına rağmen içmesini engeller. Ahem Mira’yı kaçırmak isteyen biri olduğunu ve ona dikkat etmeleri gerektiğini söyler. Gopi Mira’nın yaz kampına gitmek istediğini fark eder ve onu kampa kaydettirir. Bunu fırsat bilen Rada nasıl bir plan yapacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…