Ana sayfa Sosyal Medya Özge Özder dizide yok ama ekran başında! Eda Ece’ye hayranından gelen ilginç yastık! Ezgi Mola rol arkadaşına hayran kaldı!

Özge Özder dizide yok ama ekran başında! Eda Ece’ye hayranından gelen ilginç yastık! Ezgi Mola rol arkadaşına hayran kaldı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Şu anda ekrandaki dizileriyle gündemde olan üç oyuncunun son yaptıkları instagram paylaşımlarına bir göz atalım. Sadakatsiz dizisinde oynayan Özge Özder, doğum nedeniyle kısa bir mola verdi ama dizisi devam ediyor. Eda Ece ise koronaya yakalanmıştı ama yeniden Yasak Elma setine döndü. Ezgi Mola ise 8 yıl aranın ardından döndüğü ekranda, Masumlar Apartmanı ile gündemden düşmüyor!

Sosyal medya paylaşımlarıyla setten, özel hayatlarından kareler paylaşan ünlü isimler, hayranlarının da sıkı takibinde. Bu üç kadın oyuncudan ilk olarak Eda Ece’nin paylaşımına bir göz atalım…

Oyuncu, 10 günlük karantina sürecinden sonra koronayı yenerek Yasak Elma setine geri döndü. Güzel bir sürprizle karşılaştı oyuncu. Bir hayranının gönderdiği minderin üzerindeki baskı, görenleri gülümsetti.

Eda Ece’yi google’layan hayranı, fotoğrafları ile birlikte görüntüyü mindere baskı yaptırmış. Arama kısmına “En Sevdiğim En Güzel Oyuncu” notu dikkat çekerken, Eda Ece de bu ilginç hediyenin sahibine “Kim yolladıysa teşekkürler” mesajını yolladı.

blank

Gelelim Özge Özder’e… Müzisyen eşi Sinan Güleryüz ile şu sıralar hem çok mutlu hem de biraz yorucu bir süreç geçiriyorlar. Malum, kızları Eva Luna, 11 Şubat’ta dünyaya geldi. Özge Özder, neredeyse son haftaya kadar Sadakatsiz dizisinde çalışmaya devam etti.

Doğumdan sonra yeniden diziye döneceğini belirtmişti oyuncu. Yapımcı ile de anlaşan Özder, kısa süre içinde yine sete dönecek. Şimdilerde kızı ile ilgileniyor. Dizide oynadığı Doktor Derya karakteri ise İsveç’e eğitime gitti.

blank

Bu arada evinde Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerini de kaçırmıyor oyuncu. Sevimli dostlarıyla diziyi izlerken çektiği fotoğraflarını paylaştı.

blank

Ezgi Mola ise Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si olarak her hafta ekran başına kilitliyor. Dizideki oyunculuğu ile çok konuşulan Mola, dizide Gülben’i oynayan Merve Dizdar’ın kamera önünde olduğu bir anda uzaktan onu çekmiş.

Dizdar da oyunculuğu ile her hafta diziyi izleyenlerin övgü dolu yorumlarla mesajlar gönderdiği bir isim. Gülben karakteri ile ekranda müthiş bir oyunculuk sergiliyor.

Ezgi Mola da en az izleyici kadar karşılıklı oynadığı rol arkadaşına hayranlık besliyor. Her fırsatta Dizdar’ı öven oyuncu, bu kez de “Çiçeğim döktürüyor” notuyla aşağıdaki paylaşımı yaptı…

blank