Ana sayfa Dizi Haberleri Alina Boz’un dizi çelişkisi; bir yanda unutulmayan Maraşlı diğer tarafta tutmayan Bir Peri Masalı

Alina Boz’un dizi çelişkisi; bir yanda unutulmayan Maraşlı diğer tarafta tutmayan Bir Peri Masalı

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Zeynep yaramadı ama Mahur da unutulmadı! Alina Boz’un dizi çelişkisi! Alina Boz yeni sezonda Bir Peri Masalı dizisiyle hayranlarının karşısına çıktı ama reytingler beklenildiği kadar iyi gelmiyor.

Oyuncunun hayranları ise 2021 yılının Temmuz ayında final yaparak veda eden Maraşlı dizisini bir türlü unutamıyor. Hem hikayesi hem ortaya koyduğu heyecan dalgası ve yurt dışından gelen başarılarla birlikte Maraşlı dizisi gönüllerde bir yara olarak kaldı.

Alina Boz için de yeni sezondaki dizisi pek de beklenildiği gibi olmadığı için ortaya bir dizi çelişkisi çıktı. Hayranlarının çok sevdiği Maraşlı dizisi final yaptırılırken, yeni sezonda çok etkili olması beklenen Bir Peri Masalı ise adeta can çekişiyor.

Alina Boz'un dizi çelişkisi; bir yanda unutulmayan Maraşlı diğer tarafta tutmayan Bir Peri Masalı 7

Maraşlı dizisinin Produ ödüllerinde ‘En iyi yabancı dizi’ seçilmesi ile birlikte Güney Amerika’daki izleyicilerin de bu yapımı ne kadar çok sevdikleri anlaşıldı. Ayrıca Alina Boz da “En iyi yabancı kadın oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

Maraşlı dizisinin etkisi bugünlere kadar sürerken Alina Boz için de bu hikayenin ne kadar önemli olduğu şu sözlerinden anlaşılıyor: “Mahur karakteri ve Maraşlı projesi üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin benim için hep çok kıymetli bir yerde kalacak. Başta dizimiz ‘Maraşlı’yı ve beni bu ödüle layık gören Latin Amerika’daki bütün seyircilerimize çok teşekkür ederim!.”

Bir yanda unutulmayan Maraşlı dizisi ve Mahur karakteri, diğer yanda ise tutmayan Bir Peri Masalı ve Zeynep karakteri. Alina Boz, yeni dizisi ise ekranda ama herkesin aklında eski dizisi var.